Transformacja systemu opieki w leczeniu zburzeń mięśniowo-szkieletowych.

Wideo David

Główny czynnik powodujący długotrwałą niepełnosprawność

Dysfunkcje w pracy układu mięśniowo-szkieletowego są główną przyczyną powstania długoterminowej niepełnosprawności. Niestety miliardy przeznaczone na poprawę sytuacji nie przynoszą oczekiwanych efektów i sytuacja osób chorych cały czas się pogarsza. Najnowsze wytyczne medyczne zdecydowanie zalecają terapię ruchową jako leczenie pierwszego rzutu w przypadku zaburzeń mięśniowo-szkieletowych zamiast znacznie droższych operacji. 

Innowacyjne rozwiązania

We współpracy ze szpitalami i centrami fizjoterapii i ortopedii stworzyliśmy nowatorską i kompleksową technologię. Połączenie wiedzy z zakresu biomechaniki z nowatorskimi rozwiązaniami stanowi fundament naszej metody i jest gwarantem jej skuteczności. Dodatkowo by zoptymalizować proces leczenia z wykorzystaniem naszej technologii wdrożyliśmy także rozwiązania stosowane w przemyśle. Sukces naszej technologii tkwi w umiejętnym połączeniu gruntownie udokumentowanej wiedzy naukowej z przewidywalnymi rezultatami ćwiczeń.

Właściwe obciążenie i kontrola

Ruch może być bardzo skutecznym lekarstwem na problemy związane z funkcjonowaniem układu mięśniowo-szkieletowego. Jednak niezbędne jest zachowanie właściwych proporcji. Zbyt dużo ruchu może pogorszyć stan zdrowia, natomiast zbyt mało nie przyniesie żadnej poprawy. Dlatego należy wyważyć dawkę ruchu i kontrolować inne zmienne w możliwym zakresie.

Nasza recepta

 

EVE twój Wirtualny Asystent

W dzisiejszych czasach bycie fizjoterapeutą to znacznie więcej niż tylko leczenie pacjentów. Jak skutecznie zarządzać planowaniem, opieką nad pacjentem, jakością i bezpieczeństwem? Poznaj EVE, wirtualną asystentkę, która ułatwia to wszystko, jednocześnie umożliwiając jednoczesne leczenie większej liczby pacjentów.

Oprogramowanie EVE - wideo

Centra referencyjne Davida

David jest największym dostawcą sprzętu medycznego do ćwiczeń na bóle mięśniowo-szkieletowe z ponad 400 ośrodkami na całym świecie. W tych lokalizacjach certyfikowani fizjoterapeuci są przeszkoleni w prowadzeniu osób z bólem mięśniowo-szkieletowym zgodnie z medycznymi wytycznymi dotyczącymi terapii ruchowej. Odwiedź naszą stronę referencyjną, aby uzyskać więcej informacji na temat centrum we własnym kraju/obszarze.

Referencje

Przyszłość opieki ortopedycznej i kręgosłupa

Pobierz naszą białą księgę