Stworzone dla Ciebie 

Nowa generacja rozwiązań technologicznych w rehabilitacji.

Wywodząca się z nauki o sporcie technologia David została stworzona, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom elitarnych sportowców. Wymagało to bezkompromisowych rozwiązań biomechanicznych. Najnowsza wersja urządzeń David jest oparta na nowych, inteligentnych rozwiązaniach i oprogramowaniu, które dostosowuje się do zmian i jest zlokalizowane w chmurze.

Centrum systemu.

Platforma EVE zarządza całym procesem leczenia, prowadzi przez poszczególne ćwiczenia i zbiera wszystkie dane do raportowania. Pomaga terapeutom w dokonywaniu lepszych wyborów terapeutycznych i motywuje pacjentów w powrocie do zdrowie.

 

 

 

Inteligentne urządzenia

Dzięki wysokiej jakości, kompleksowym danym David przechodzi teraz na wyższy poziom w analizie, która wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI). Wykorzystując wyrafinowane algorytmy system uczy się, a silnik AI Davida optymalizuje procedurę zbierania wszystkich danych, znajduje podgrupy pacjentów o podobnych odpowiedziach na leczenie, przewiduje wyniki leczenia i optymalizuje leczenie na różnych etapach terapii.

Zoptymalizowana biomechanika

Dobrze zaprojektowane ćwiczenie zapobiega wszelkim szkodliwym ruchom, jest łagodne dla stawów, ale bardzo męczące dla mięśni i może być łatwo dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. 

Czytaj więcej

Pełna integracja

DAVID kontroluje wszystkie aspekty rozwoju oprogramowania, projektowania urządzeń i produkcji. Gwarantuje to całkowitą integrację wszystkich technologii i to, że pacjent będzie, tak usatysfakcjonowany z treningu, jak to tylko możliwe. 

Czytaj więcej

Przyszłość opieki ortopedycznej i kręgosłupa

Pobierz naszą białą księgę