Rewolucja w sektorze opieki nad układem ruchu

Technologię DAVID Exercise Therapy Solution można łatwo powielać w dowolnym miejscu na świecie z gwarantowanymi, wysokimi wynikami. Automatyzacja, samokształcenie z wykorzystaniem biofeedbacku i internetowy system kontroli jakości zwiększają wydajność klienta i znacznie obniżają koszty eksploatacji. Poniższe strony zawierają więcej informacji, w tym referencje i historie naszych klientów.

Szpitale

Opieka wysokiej jakości nie musi być kosztowna. Fizjoterapeuci mogą skupić się na motywacji i dobrym samopoczuciu pacjenta, a nowoczesna technologia precyzyjnie i bezpiecznie dba o powtarzalną pracę. Satysfakcja pacjenta jest wyższa, a koszt sesji, znacznie niższy.

Czytaj więcej >

 

Centra ortopedyczne

Zazwyczaj tylko 1 na 10 pacjentów szukających pomocy z powodu bólu mięśniowo-szkieletowego jest kwalifikowany do operacji. DAVID Exercise Therapy Solution otwiera nowe możliwości dla ośrodków ortopedycznych, oferując gotowe rozwiązanie, aby opieka nad pacjentami była opłacalna.

Czytaj więcej >

 

Centra fizjoterapii

Rozwiązanie firmy DAVID zapewnia ciągłość i stabilność systemu leczenia, a stosowane metody są optymalne dla użytkownika końcowego. Dzięki rozwiązaniu do terapii ruchem DAVID świadczenie usług fizjoterapeutycznych jest tańsze i łatwe do ekonomicznego skalowania.

Czytaj więcej >

Inne aplikacje

Przy tak wyrafinowanej prostocie możliwości są nieograniczone. Pracownicy służby zdrowia w ponad 30 krajach korzystają z rozwiązania DAVID Exercise Therapy Solution i byli w stanie pomóc już blisko milionowi pacjentów z bólami mięśniowo-szkieletowymi.

Czytaj więcej >