Centra ortopedyczne

Nowe możliwości biznesowe

Zazwyczaj tylko 1 na 10 pacjentów szukających pomocy z powodu bólu mięśniowo-szkieletowego jest kwalifikowany do operacji. Pozostałe osoby kierowane są do zabiegów niechirurgicznych, głównie fizjoterapii. Ponieważ prowadzenie zorganizowanych i dochodowych usług fizjoterapeutycznych jest trudne, niewiele ośrodków ortopedycznych oferuje takie usługi. DAVID Exercise Therapy Solution otwiera nowe możliwości dla ośrodków ortopedycznych, dostarczając gotową technologię, aby zapewnić im rentowność.

Zmień centrum usług niechirurgicznych w nowe dochodowe przedsięwzięcie

Technologia DAVID może zmienić fizjoterapię w sukces medyczny i ekonomiczny. Zorganizowane programy, łatwe w użyciu urządzenia z automatyczną regulacją i wizualnym sprzężeniem zwrotnym minimalizują interwencję terapeuty i maksymalizują liczbę pacjentów. Zautomatyzowane gromadzenie danych znacznie ogranicza biurokrację, zapewniając jednocześnie nowy poziom dowodów dotyczących wyników.

Przeczytaj więcej o naszych rozwiązań >  

« Wykazano, że przy problemach zwyrodnieniowych stawów ćwiczenia mogą być równie skuteczne jak operacja, ale przy mniejszych kosztach i mniejszym ryzyku powikłań. »

Myśl przyszłościowo

Najnowsze badania pokazują, że aktywna terapia może być równie skuteczna jak operacja w leczeniu wielu problemów ze stawami. Strony trzecie, takie jak firmy ubezpieczeniowe, odnotowują te nowe spostrzeżenia. Wytyczne medyczne w kilku krajach zaczęły zalecać aktywną terapię jako podstawowe narzędzie w leczeniu tych problemów, jeśli nie wskazano inaczej. Ośrodki ortopedyczne, które stosują udokumentowane programy zgodne z tymi wytycznymi są postrzegane jako godni zaufania, przyszłościowi partnerzy.

Wysoka jakość opieki w dobrej cenie

Opieka wysokiej jakości nie musi być droga. Nasze rozwiązanie pozwala fizjoterapeutom skupić się na motywacji i dobrym samopoczuciu pacjenta, a nowoczesna technologia precyzyjnie i bezpiecznie dba o powtarzalną pracę. Zwiększa to satysfakcję pacjentów bez generowania kosztów. W rzeczywistości koszt jednej sesji jest znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnej fizjoterapii. Większość pracy odbywa się na pierwszej sesji, kiedy wprowadzany jest nowy pacjent. Następnie zaangażowanie fizjoterapeuty zostaje radykalnie zmniejszone i może on skoncentrować się na bardziej krytycznych zadaniach.

« Głównym powodem, dla którego technologia DAVID jest bardziej opłacalna niż tradycyjna fizjoterapia, jest możliwość zapewnienia takiego samego lub lepszego poziomu usług przy mniejszych zasobach ludzkich. »

Zaangażuj swoich pacjentów

Pacjenci szybko doświadczają pozytywnego wzmocnienia dzięki łatwości użytkowania sprzętu DAVID. Już po kilku wizytach są w stanie realizować swój plan dnia bez praktycznej pomocy personelu. Otwiera to zupełnie nowe możliwości biznesowe dla dostawców opieki zdrowotnej: oparty na członkostwie model dla byłych pacjentów i innych osób, które chcą poprawić jakość swojego życia. Przy stałych, powtarzających się przychodach model ten zapewnia stabilność w Twojej firmie, a wysoka satysfakcja członków gwarantuje lojalność we wszystkich potrzebach układu mięśniowo-szkieletowego.

 

 

Nowe rozwiązanie zrewolucjonizuje Twój biznes

Przeczytaj więcej o naszych rozwiązaniach, naciskając poniższy link. Na dole strony można pobrać białą księgę, która bardziej szczegółowo wyjaśnia podstawy naukowe, techniczne i ekonomiczne rozwiązania DAVID. Możesz również skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Najlepszym sposobem na zrozumienie wyjątkowości rozwiązania jest zobaczenie i wypróbowanie naszych na sobie. Chętnie zorganizujemy prezentację.

 

Przyszłość pielęgnacji kręgosłupa i ortopedii

Pobierz naszą białą księgę