Szpitale

Wyzwanie w fizjoterapii

Oddziały fizjoterapii w szpitalach rzadko pracują optymalnie. Wyposażenie nie rzadko jest przestarzałe i składa się ze zbioru różnych, niedopasowanych urządzeń nagromadzonych przez lata. Plany leczenia są często projektowane losowo przy użyciu metod, które albo nie są już zalecane przez wytyczne medyczne, albo są przeprowadzane przy użyciu nieodpowiednich urządzeń. Wykonywanie usług jest drogie i trudne do ekonomicznego skalowania. Sukces leczenia jest trudny do powtórzenia, ponieważ w dużym stopniu zależy od umiejętności każdego terapeuty.

 

Nowe możliości

Ze względu na starzejące się społeczeństwo i coraz bardziej siedzący tryb życia zapotrzebowanie na usługi fizjoterapeutyczne stale rośnie. Istnieją również przekonujące dowody naukowe na to, że aktywna fizjoterapia może dawać równie dobre wyniki jak operacja w wielu zwyrodnieniowych schorzeniach stawów. Otwiera to nowe możliwości w fizjoterapii, ale obecne techniki i narzędzia nie są wystarczające w szybko rozwijającym się środowisku. DAVID Exercise Therapy Solution to kompleksowa platforma przygotowana do pełnego wykorzystania tych nowych możliwości.

Czytaj więcej o naszych rozwiązaniach

Nowe podejście polega na zwróceniu uwagi na wartość wytworzoną dla pacjenta i wykorzystaniu wyłącznie metod, które są oparte na dowodach, aby były jak najbardziej opłacalne i bezpieczne. 

Uzasadniona inwestycja przyszłości

Technologia firmy DAVID została stworzona z myślą o trwałości. W pełni funkcjonalne systemy DAVID po 25 latach nadal działają. Wszystkie systemy oprogramowania są oparte na systemie Linux i aktualizowane automatycznie. Nowe funkcje są dodawane i dostępne natychmiast dla wszystkich. Dzielimy się najlepszymi praktykami z całego świata. Do platformy została dodana technologia stron trzecich, która upraszcza zbieranie danych i raportowanie. Skorzystaj z naszych danych.

Kluczowym elementem jest możliwość mierzenia wyników w sposób, który ma sens zarówno dla pacjentów, jak i płatników

Wyświetlaj swoje wyniki systematycznie przy minimalnym zużyciu zasobów.

Platforma DAVID automatycznie zbiera wszystkie dane testowe i treningowe, kwestionariusze za pośrednictwem poczty elektronicznej, tabletu lub smartfona, a raportowanie odbywa się za naciśnięciem jednego przycisku. Integracja HL7 przenosi wszystkie istotne dane do systemu EMR szpitala. Wyniki są ważne nie tylko dla lekarzy i płatników, ale także dla planowania programu i motywowania pacjentów.

Jakość skrojona na kieszeń pacjentów

Opieka wysokiej jakości nie musi być droga, fizjoterapeuci mogą skupić się na motywacji i dobrym samopoczuciu pacjenta, a nowoczesna technologia precyzyjnie i bezpiecznie dba o powtarzalną pracę. Zwiększa to satysfakcję pacjenta, a koszt sesji pozostaje znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnej fizjoterapii. Co więcej, większość pracy manualnej ma miejsce podczas pierwszej sesji, kiedy pacjent jest uruchamiany. Po tym obciążenie pracą jest drastycznie zmniejszone, a fizjoterapeuta może skoncentrować się na bardziej krytycznych zadaniach.

Dowiedz się więcej, jak technologia DAVID może przenieść Twój oddział fizjoterapii w XXI wiek.

Poniżej możesz pobrać naszą białą księgę, która szczegółowo wyjaśnia podstawy naukowe, techniczne i ekonomiczne rozwiązania firmy DAVID. Możesz również skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Najlepszym sposobem na zrozumienie wyjątkowości systemu jest zobaczenie go i wypróbowanie w praktyce. Chętnie zorganizujemy taką wizytę.

 

Przyszłość opieki kręgosłupa i ortopedii

Pobierz naszą białą księgę