3 przykłady na to, jak Kalendarz EVE poprawia opiekę fizjoterapeutyczną

Nowa odsłona Kalendarza EVE już jest! Platforma oprogramowania EVE obsługuje ponad 500 szpitali, centrów ortopedycznych i klinik fizjoterapii na całym świecie. Ponadto, została ostatnio zaktualizowana o w pełni zintegrowaną funkcję planowania harmonogramów i zasobów. Jakie możliwości daje zatem ta nowa funkcja? Jak tworzenie harmonogramów i zarządzanie zasobami wspierają ośrodki w ich codziennych działaniach? Dowiedz się więcej, czytając nasz najnowszy artykuł oraz wywiad z fizjoterapeutką Nordic Health, Johanną.

 

Nowa aktualizacja platformy programowej EVE dla szpitali, klinik fizjoterapii oraz centrów fitness

Platforma EVE (eValuated Exercise) to oprogramowanie rehabilitacyjne, które od początku do końca zarządza procesem leczenia – pomaga stratyfikować pacjentów, automatyzuje tworzenie programu leczenia, prowadzi przez poszczególne ćwiczenia i zbiera wszystkie dane niezbędne do sporządzenia raportów. Pomaga terapeutom w dokonywaniu lepszych wyborów związanych z leczeniem i wspiera pacjentów na ich drodze do odzyskania zdrowia.

Cała platforma EVE jest obecnie dostępna w ponad 20 różnych językach.

Physiotherapist software and technology for patient workJohanna pomaga pacjentowi ćwiczyć na urządzeniu do G640 rotacja wewnętrzna stawu ramiennego.

 

Nowa funkcjonalność planowania harmonogramów i zasobów sprawia, że EVE jest wszechstronnym narzędziem do obsługi codziennych operacji kliniki. Kalendarz jest w pełni interaktywny i obsługuje funkcję Drag-and-Drop oraz posiada wiele opcji personalizacji.

Przyjrzyjmy się bliżej 3 sposobom, przy pomocy których nowa funkcjonalność Kalendarza EVE wspiera lekarzy, fizjoterapeutów i personel w ich codziennej pracy.

 

1. Kalendarz EVE pomaga fizjoterapeutom i personelowi kliniki organizować wizyty pacjentów

Johanna, fizjoterapeutka w klinice Nordic Health w Helsinkach, Finlandii, dzieli się tym, jak Kalendarz EVE pomógł jej w codziennej pracy.

Kalendarz EVE jest ogromnym ułatwieniem dla naszej kliniki. Używamy go do rezerwowania wizyt pacjentów, tworzenia harmonogramów i organizowania slotów pacjentów.

 

Calendar-software-for-hospital-physiotherapy-center

“Kalendarz EVE jest ogromnym ułatwieniem dla naszej kliniki. Używamy go do rezerwowania wizyt pacjentów, tworzenia harmonogramów i organizowania slotów pacjentów. Wszyscy w klinice mogą przeglądać kalendarz, edytować harmonogramy i rezerwować wizyty.”

Kalendarz zapewnia przydatny przegląd codziennych działań kliniki. Interaktywna platforma ułatwia korzystanie z narzędzia Drag-and-Drop, a także dostosowywanie kalendarza do indywidualnych potrzeb.

Terminy, wydarzenia oraz spotkania mogą być ustalane dla poszczególnych pacjentów, a nawet grup pacjentów.

Calendar software for physical therapy center

 

2. Wszystkie informacje o pacjentach od raportów z ćwiczeń po terminy spotkań, w jednym pliku cyfrowym na platformie EVE

Kalendarz EVE jest wyjątkowo łatwo dostępny na platformie oprogramowania EVE. W istocie wszystko w EVE jest ze sobą powiązane.

Johanna odnosi się do łatwości obsługi EVE. “Przydatne jest to, że zarówno system pacjenta, jak i Kalendarz znajdują się na tej samej platformie EVE. Z wizyty w kalendarzu mogę bezpośrednio uzyskać dostęp do danych pacjenta w EVE. Obejmuje to wszystko, w tym program leczenia po notatki z wizyt i wyniki ćwiczeń.”

Physiotherapist calendar app

Poniżej można zobaczyć kartotekę pacjentki Sarah Smith w EVE. Personel kliniki może uzyskać dostęp do informacji o pacjentce, danych dotyczących ćwiczeń, a nawet zobaczyć nadchodzące wydarzenia i zaplanowane spotkania. (Uwaga, jest to przykładowy pacjent i nie zawiera prywatnych danych żadnej osoby).

Calendar-for-physiotherapy-center

 

3. Planowanie zasobów i pracy personelu zostało ułatwione dzięki Kalendarzowi EVE

Kalendarz w znacznym stopniu pomaga również w planowaniu zasobów i pracy personelu w ośrodku. Każdy terapeuta ma możliwość organizacji swojej dostępności, urlopów i spotkań. Ośrodki dysponują możliwością tworzenia wielu kalendarzy, które mogą być następnie współdzielone przez wszystkich pracowników ośrodka bądź też mogą być kalendarzami indywidualnymi.

Kalendarz ułatwia planowanie spotkań dla całego personelu kliniki, ponieważ dostępność wszystkich osób znajduje się w jednym widoku kalendarza. Instruktorzy mogą również zobaczyć wydarzenia, za które są odpowiedzialni na swoim indywidualnym profilu. EVE informuje również o nadchodzących wydarzeniach.

Calendar for hospital physiotherapy center personnel

 

Funkcjonalność kalendarza Eve zapewnia ogromne  wsparcie dla Twojego gabinetu

Innowacyjność  tworzenia harmonogramów i zasobów sprawia, że EVE jest niezwykle wszechstronnym narzędziem do obsługi codziennych operacji w klinice. Kalendarz jest w pełni interaktywny, obsługuje funkcję Drag-and-Drop oraz posiada szereg dodatkowych opcji personalizacji.

Personel może tworzyć dostępne sloty czasowe w kalendarzu, które mogą być następnie rezerwowane przez pacjentów – już wkrótce będzie to możliwe przez aplikację mobilną EVE.

Kalendarz EVE daje Ci możliwość:

  • Tworzenia rozmaitych kalendarzy na potrzeby kliniki
  • Tworzenia dedykowanych kalendarzy na potrzeby kliniki lub własne
  • Personalizacji kalendarza za pomocą różnorodnych funkcji
  • Tworzenia i edycji  slotów czasowych
  • Rezerwacji wydarzeń dla pacjentów indywidualnych i grup pacjentów
  • Wybierz spośród różnych typów wydarzeń, takich jak wizyta pacjenta lub spotkanie
  • Przeglądania i organizacji harmonogramów pracowników
  • Efektywnego planowania zasobów kliniki

Nową funkcję Kalendarza w EVE

Czy jesteś klientem DAVID zainteresowanym kalendarzem EVE dla swojej kliniki lub sieci ośrodków? Skontaktuj się z dystrybutorem marki DAVID, aby uzyskać więcej szczegółów na temat dzisiejszej oferty specjalnej na aktualizację oprogramowania EVE.

Nie jesteś jeszcze naszym klientem? Skontaktuj się z marką DAVID w celu omówienia, a nawet otrzymania wersji demo oprogramowania EVE i dowiedz się więcej o tym, jak Twoja klinika może skorzystać z naszej technologii!